Rejestr zmian

Tytuł Updated date Zmiany
UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA - Dostawa nowego samochodu osobowego z napędem na 4 koła Mon, 07/03/2011 - 12:19
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy Wed, 23/02/2011 - 10:37
Zmiana ogłoszenia O ZAMÓWIENIU - dostawy z 15 lutego 2011 Wed, 23/02/2011 - 10:31
Przetarg - ŚWIADCZENIE USŁUGI HOTELARSKO-GASTRONOMICZNEJ Tue, 04/01/2011 - 13:02
ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE) O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA DOSTAWY Thu, 18/11/2010 - 11:36
ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE) O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY - DOSTAWA CZASOPISM Thu, 21/10/2010 - 13:01
Przetarg - Dostawa zagranicznych czasopism naukowych Thu, 14/10/2010 - 08:07
ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE) O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Tue, 05/10/2010 - 11:03
Drugi pisemny nieograniczony przetarg na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych Wed, 29/09/2010 - 10:11
Przetarg - Sukcesywny bezgotówkowy zakup paliw płynnych Thu, 16/09/2010 - 09:57
ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE) O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Tue, 31/08/2010 - 09:32
Przetarg - Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowych Mon, 23/08/2010 - 09:44
Przetarg - Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia Mon, 23/08/2010 - 07:27
Pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek Mon, 31/05/2010 - 11:31
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - dostawy Tue, 18/05/2010 - 13:28
ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE) O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Fri, 14/05/2010 - 07:05
Zawiadomienie o wyborze oferty Thu, 06/05/2010 - 10:17
Przetarg - Dostawa echosondy naukowo - badawczej Sat, 01/05/2010 - 19:44
Ogłoszenie Wed, 21/04/2010 - 10:25
Ustny przetarg nieograniczony - Chrysler Grand Voyager Sun, 31/01/2010 - 23:03