Rejestr zmian

Tytuł Updated date Zmiany
SONDAŻ CENOWY Mon, 18/02/2019 - 15:35
SONDAŻ CENOWY Mon, 18/02/2019 - 15:32
Dyrekcja IRS Fri, 15/02/2019 - 09:29
Zaproszenie do składania ofert w przetargu publicznym pisemnym na nabycie prawa użytkowania wieczystego gruntu Wed, 13/02/2019 - 14:10
Przetarg na usługi społeczne Wed, 02/01/2019 - 10:52
Rada naukowa Mon, 10/12/2018 - 08:21
Zaproszenie do składania ofert w przetargu publicznym pisemnym na nabycie prawa użytkowania wieczystego gruntu Thu, 06/12/2018 - 08:46
Regulamin organizacyjny IRS Thu, 29/11/2018 - 13:21
Zaproszenie do składania ofert w przetargu publicznym pisemnym na nabycie prawa użytkowania wieczystego gruntu Thu, 25/10/2018 - 08:47
Informacja o wyniku sondażu na zadanie pn.: "Dostawa aparatury laboratoryjnej do Instytutu Rybactwa Śródlądowego Olsztynie" Thu, 11/10/2018 - 10:35
Dostawa materiału zarybieniowego (certa) do miejsca wpuszczania w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2018 r. Tue, 02/10/2018 - 09:54
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawa paszy tuczowej dla Zakładu Hodowli Ryb Łososiowatych Fri, 20/07/2018 - 12:18
Zaproszenie do składania ofert w przetargu publicznym pisemnym na nabycie prawa użytkowania wieczystego gruntu Tue, 03/07/2018 - 08:49
SONDAŻ CENOWY Wed, 11/04/2018 - 12:56
Przetarg na usługi społeczne Fri, 30/03/2018 - 11:39
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Dostawa paszy narybkowej dla Zakładu Hodowli Ryb Łososiowatych Fri, 30/03/2018 - 11:16
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawa paszy dla ryb dla Zakładu Hodowli Ryb Łososiowatych w Rutkach Tue, 16/01/2018 - 11:54
Dostawa materiału zarybieniowego (certa) do miejsca wpuszczania w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2017 r. Mon, 06/11/2017 - 14:04
Statut IRS Fri, 03/11/2017 - 08:17
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawa paszy dla ryb dla Zakładu Hodowli Ryb Łososiowatych w Rutkach Mon, 17/07/2017 - 12:26