Patronat medialny II Kongresu Zootechniki Polskiej

Z racji tego iż w programie II Kongresu Zootechniki Polskiej pt. „Quo vadis Zootechniko” zaakcentowano niezwykle bogatą tematykę akwakultury i jej roli w kształtowaniu gospodarki żywnościowej, a także ekologii, ochronie środowiska, edukacji i promocji dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, czasopismo Komunikaty Rybackie objęło wydarzenie patronatem medialnym.

II Kongres Zootechniki Polskiej odbędzie się w dniach 17-18 czerwca tego roku w sali konferencyjnej Hotelu Boss w Warszawie.

Wykłady będą transmitowane on-line na platformie społecznościowej Youtube. W trakcie forum dyskusyjnego Kongresu będzie możliwość zadawania pytań prelegentom na czacie zamieszczonym na stronie internetowej Kongresu. Opłata konferencyjna wynosi 50 zł.

W sesji plenarnej oraz z sesji roboczej poświęconej akwakulturze i środowisku udział wezmą doświadczeni specjaliści  m.in. z Instytutu Rybactwa Śródlądowego oraz eksperci  z UWM w Olsztynie, ZUT w Szczecinie i SGGW w Warszawie, również od wielu lat współpracujący z naszą jednostką. Program Kongresu można pobrać ze strony: http://www.zootechkongres.pl/program/