XXI Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

Kompleks Wypoczynkowo-Konferencyjny „MAZUR SYRENKA”,
Krutyń, 15-16 września 2016 r.

Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w XXI Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych, która odbędzie się w dniach 15-16 września 2016 roku w ośrodku „Mazur Syrenka”, kompleksie urokliwie położonym nad samym brzegiem rzeki Krutyni, w miejscowości Krutyń (http://www.mazursyrenka.com).

Na naszym spotkaniu przedstawione zostaną wyniki analiz dotyczących aktualnej wielkości produkcji ryb jeziorowych, stanu jeziorowej gospodarki zarybieniowej oraz kondycji ekonomicznej rybactwa jeziorowego. Zagadnienia te zostaną przedstawione przez pracowników Zakładu Bioekonomiki Rybactwa IRS w Olsztynie. Jak co roku, wśród wykładów konferencyjnych znajdzie się tematyka związana z gospodarką rybacką na rzekach i zbiornikach zaporowych. Ponadto aktualną problematykę związaną z prawem obowiązującym w zakresie rybactwa śródlądowego przedstawi profesor Wojciech Radecki. Jak co roku, na naszą Konferencję zapraszamy nie tylko przedstawicieli nauki rybackiej, ale również reprezentantów instytucji nadzorujących racjonalną gospodarkę rybacką, w tym: Departament Rybołówstwa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej, Urzędy Marszałkowskie. Każdy z uczestników Konferencji otrzyma materiały konferencyjne.

Wszelkie informacje na temat XXI Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych (w tym karta zgłoszenia i szczegółowy program) są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej IRS.

Gwarantujemy solidną porcję najbardziej aktualnych informacji na temat szeroko rozumianej gospodarki rybacko-wędkarskiej w jeziorach, rzekach i zbiornikach zaporowych, a także przyjazną atmosferę naszego spotkania.

Zapraszamy serdecznie!

 

Początek Konferencji:

15 września (czwartek), godzina 1100

Zakończenie:

16 września (piątek), godzina 1300

 

Koszt uczestnictwa wynosi 680 zł brutto (w tym 23% VAT). W ramach tej opłaty przewidziana jest uroczysta kolacja wraz z oprawą muzyczną. Opłaty dokonywane na miejscu są wyższe o 100 zł.

 

Wpłaty prosimy wnosić w terminie do 9 września 2016 r. Po przekroczeniu tego terminu również obowiązuje opłata wyższa o 100 zł.

 

Istnieje możliwość zamówienia wcześniejszego noclegu ze specjalnym rabatem. W tej sprawie prosimy kontaktować się bezpośrednio z recepcją ośrodka „Mazur Syrenka” (http://www.mazursyrenka.com/kontakt.html)

Dojazd do ośrodka drogą nr 58 (Str. Kiełbonki - Zgon - Krutyń) lub nr 610 (Piecki - Ukta). Współrzędne GPS - N 53.689963, E 21.428550.

 

za Komitet Organizacyjny

Hanna Draszkiewicz-Mioduszewska