XXII Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

Hotel Astor, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra, 31 maja – 2 czerwca 2017 r.

Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w XXII Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych, która odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2017 w Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze, w odległości ok. 200 m od Bałtyku.

Na naszym spotkaniu przedstawione zostaną wyniki analiz dotyczących aktualnej wielkości produkcji ryb jeziorowych, stanu jeziorowej gospodarki zarybieniowej, oraz kondycji ekonomicznej rybactwa jeziorowego. Zagadnienia te zostaną przedstawione przez pracowników Zakładu Bioekonomiki Rybactwa IRS w Olsztynie. Jak co roku, wśród wykładów konferencyjnych znajdzie się tematyka związana z gospodarką rybacką na rzekach i zbiornikach zaporowych. Jak co roku, na naszą Konferencję zapraszamy nie tylko przedstawicieli nauki rybackiej, ale również reprezentantów instytucji nadzorujących racjonalną gospodarkę rybacką, w tym: Departament Rybołówstwa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej, Urzędy Marszałkowskie, Państwową Straż Rybacką, Polski Związek Wędkarski. Każdy z uczestników Konferencji otrzyma materiały konferencyjne.

Wszelkie informacje na temat XXII Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych (w tym karta zgłoszenia i szczegółowy program) są na bieżąco aktualizowane
na stronie internetowej IRS.

Tradycyjnie gwarantujemy solidną porcję najbardziej aktualnych informacji na temat szeroko rozumianej gospodarki rybacko-wędkarskiej w jeziorach, rzekach i zbiornikach zaporowych oraz przyjazną atmosferę naszego spotkania.

Zapraszamy serdecznie!

 

Początek Konferencji: 31 maja (środa), godzina 11.00

Zakończenie: 2 czerwca (piątek), godzina 13.00

 

Koszt uczestnictwa wynosi 880 zł brutto (w tym 23% VAT). W ramach tej opłaty przewidziana jest uroczysta kolacja wraz z oprawą muzyczną. Opłaty dokonywane na miejscu są wyższe o 100 zł.

Wpłaty prosimy wnosić w terminie do 22 maja 2017 r. Po przekroczeniu tego terminu również obowiązuje opłata wyższa o 100 zł.

 

Istnieje możliwość zamówienia wcześniejszego noclegu. W tej sprawie prosimy kontaktować się bezpośrednio z recepcją Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze (http://www.astorhotel.pl/PL/kontakt.html).

                                              

za Komitet Organizacyjny

Hanna Draszkiewicz-Mioduszewska

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

hanah@infish.com.pl

lub

INSTYTUT RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO

ul. Oczapowskiego 10

10-719 OLSZTYN – KORTOWO