XXIII Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

Hotel Zalesie
Zalesie, 6-8 czerwca 2018 r.

Zakład Bioekonomiki Rybactwa Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w XXIII Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 roku w Całorocznym Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym Zalesie, położonym nad jeziorem Orzyc, w miejscowości Zalesie koło Barczewa (https://www.zalesiemazury.pl/).

Na naszym spotkaniu przedstawione zostaną wyniki analiz dotyczących aktualnej wielkości produkcji ryb jeziorowych, stanu jeziorowej gospodarki zarybieniowej oraz kondycji ekonomicznej rybactwa jeziorowego. Zagadnienia te zostaną przedstawione przez pracowników Zakładu Bioekonomiki Rybactwa IRS w Olsztynie. Wśród wykładów konferencyjnych znajdzie się tematyka związana z gospodarką rybacką na rzekach i zbiornikach zaporowych. Jak co roku, na naszą Konferencję zapraszamy nie tylko przedstawicieli nauki rybackiej, ale również reprezentantów instytucji nadzorujących racjonalną gospodarkę rybacką, w tym: Departament Rybołówstwa Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej (Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie), Urzędy Marszałkowskie, Państwową Straż Rybacką. Każdy z uczestników Konferencji otrzyma materiały konferencyjne.

Wszelkie informacje na temat XXIII Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych (w tym karta zgłoszenia i szczegółowy program) są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej IRS.

Gwarantujemy solidną porcję najbardziej aktualnych informacji na temat szeroko rozumianej gospodarki rybacko-wędkarskiej w jeziorach, rzekach i zbiornikach zaporowych, a także przyjazną atmosferę naszego spotkania.

Zapraszamy serdecznie!

 

Początek Konferencji: 6 czerwca (środa), godzina 11:00

Zakończenie: 8 czerwca (piątek)

 

Koszt uczestnictwa wynosi 890 zł brutto (w tym 23% VAT). W ramach tej opłaty przewidziana jest uroczysta kolacja wraz z oprawą muzyczną. Opłaty dokonywane na miejscu są wyższe o 100 zł.

Zgłoszenia oraz wpłaty prosimy wnosić w terminie do 25 maja 2018 r. Po przekroczeniu tego terminu również obowiązuje opłata wyższa o 100 zł.

Istnieje możliwość zamówienia wcześniejszego noclegu ze specjalnym rabatem. W tej sprawie prosimy kontaktować się bezpośrednio z recepcją Hotelu Zalesie” (https://www.zalesiemazury.pl/dane-kontaktowe).

 

Kartę zgłoszenia należny wysłać mailem na adres: hanah@infish.com.pl, pocztą tradycyjną na adres Instytutu lub faksem na numer +48 89 524 05 05.

 

Więcej informacji na stronie Instytutu oraz na Facebooku.