XXIV Krajowa Konferencja Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych

Hotel Mazur Syrenka
Krutyń, 12-14 czerwca 2019 r.

Do XXIV Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych zostały niespełna trzy miesiące, ale już teraz pragniemy zaprosić na nasze coroczne spotkanie. Tym razem konferencja  odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2019 roku w urokliwym obiekcie hotelowym Mazur Syrenka w Krutyniu nad rzeką Krutynią (https://mazursyrenka.com/).

Staramy się, aby na naszych spotkaniach poruszać najbardziej aktualne problemy użytkowników jezior, rzek i zbiorników zaporowych i dlatego też  zapraszamy osoby chętne do współpracy przy współtworzeniu treści merytorycznej konferencji. Jeśli mają Państwo ciekawe tematy do omówienia podczas konferencji lub chcecie aby Wasz referat został opublikowany w materiałach konferencyjnych, prośmy o zgłoszenie się do organizatorów.  Propozycje referatów przyjmujemy do 15 marca.

Wszelkie informacje na temat XXIV Krajowej Konferencji Rybackich Użytkowników Jezior, Rzek i Zbiorników Zaporowych (w tym karta zgłoszenia i szczegółowy program) są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej IRS oraz na Facebooku.

Gwarantujemy solidną porcję najbardziej aktualnych informacji na temat szeroko rozumianej gospodarki rybacko-wędkarskiej w jeziorach, rzekach i zbiornikach zaporowych, a także przyjazną atmosferę naszego spotkania.

Zapraszamy serdecznie!

 

Początek Konferencji: 12 czerwca (środa), godzina 11:00

Zakończenie: 14 czerwca (piątek)

 

Koszt uczestnictwa wynosi 890 zł brutto (w tym 23% VAT). W ramach tej opłaty przewidziana jest uroczysta kolacja wraz z oprawą muzyczną. Opłaty dokonywane na miejscu są wyższe o 100 zł.

Zgłoszenia oraz wpłaty prosimy wnosić w terminie do 5 czerwca 2019 r.  Po przekroczeniu tego terminu również obowiązuje opłata wyższa o 100 zł.

Istnieje możliwość zamówienia wcześniejszego noclegu ze specjalnym rabatem. W tej sprawie prosimy kontaktować się bezpośrednio z recepcją Hotelu Mazur Syrenka” (https://mazursyrenka.com/).

 

Więcej informacji udzieli Hania Mioduszewska:  +48 89 524 10 45 lub  hanah@infish.com.pl.